HİZMETLERİMİZ

Dalgıç Motor Tamir Ve Bakım

Dalgıç pompa servisi konusunda birçok noktanın bilinmesi gerekir. Bakım işlemleri aynı zamanda da ilk alım işlemleri hakkında birçok işlemin bilinmesi ve buna göre uygun bir şekilde yapılması gerekir. Dalgıç pompalar ağırlıklı olarak su temini, sulama ve sprinkler sistemlerinde kullanılmaktadır. Yer altı sularının seviyesinin kontrolü yapılarak bu işlemler gerçekleştirilir. Üç farklı metot ile yapılır. Bunlardan bir tanesi 700 metreye kadar ulaşan vinçler vasıtasıyla yapılırken 250 metreye kadar ulaşan mobil vinçler kullanılabileceği gibi aynı zamanda da özel bir sistem kurularak gerçekleştirilebilir. Eğer beden gücüyle yapılacaksa bu durumda 100 metreye kadar ulaşma şansınız bulunmaktadır.

Elbette kullanılmasına dikkat edilmesi gereken hususlar olduğunu da bilmek gerekir. Öncelikli olarak montajından önce kuyunun ve pompanın kullanım amacına uygun olduğundan emin olunmalı. Kuyu dibinden asgari 2 metre kadar yukarıda olacak şekilde monte edilmesi gerekmektedir. Ancak bütün bu işlemleri yapmanıza rağmen belirli bir süre sonra elbette ki dalgıç pompada çeşitli sıkıntı karşımıza çıkabilir. Bu durumda yapmanız gereken servis işlemlerinin doğru yapılmasıdır. Aslında alınmış olan pompanın belirli bir süre garanti süreci olacaktır. Ancak garanti süreci sonrasında da satış sonrası hizmeti vermek çok büyük önem taşımaktadır.

Dalgıç Pompa Bakımı

İşletmeye almış olduğunuz bu tarz pompaların periyodik servis hizmetleri sözleşmesi olup olmadığını kontrol etmeniz sizler için kolaylık sağlayacaktır. Gerekli işlemler gerçekleştirilirken dalgıç pompa bakımı sırasında çok büyük hassasiyet gösterilmelidir. Örnek vermek gerekirse eğer dalgıç pompayı da aldığınız yerdeki kum gibi şeylerin var olması durumunda belirli bir süre sonra bunlar da takılma yapacak ve çeşitli şekillerde sıkıntılar karşımıza çıkacaktır.

Akışkan içerisinde kum, tortu veya partikül miktarının olması limitlerin çıkmadığından emin olmanız gereken bir konudur. Aksi takdirde kum temizliği yapılmayan çok fazla tortu olan yerlerde sıkıntılarla karşı karşıya kalırsınız. Ayrıca dalgıç pompaları almış olduğunuz suların temiz olması kullanım için dizayn edilmiş olan dalgıç pompaların daha sağlıklı sonuçlar vermesini sağlayacaktır. Dalgıç pompa servisi konusunda sizler de gereken yardımları kesinlikle profesyonel ellerden almanız gerekir. Bir tank veya havuzun içerisinde yatay olarak monte edilebilir. Kademe sayısı fazla olan pompalarda her zaman için birkaç noktadan desteklenmesi çok büyük önem arz etmektedir.

HİZMETLERİMİZ & FİYATLARIMIZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN

+90 505 996 9497

YUKARI ÇIK